Blog Ana Sayfa


Ürünlere Yorum Yap 10 TL indirim...

Ürünlere Yorum Yap 10 TL indirim...

Yazar: Aksa Kozmetik Okunma Sayısı: 1354 Yayın Tarihi: 12 Sep 2017 Yorum 0

İnternet sitemizden yapacağınız en az 150 TL’lık alışverişinizden sonra, almış olduğunuz ürün veya ürünlere yorum yapmanız halinde 10 TL tutarında hediye çeki kazanır, hediye çekinizi bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Devamı..!

Dermaroller nedir?

Dermaroller nedir?

Yazar: Moderatör Okunma Sayısı: 1074 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Dermaroller, cilde mikro kanallar açan ve dönen bir silindir üzerinde bulunan minik iğnelerden oluşan bir mekanizmadır. Cildi uyarmak için kullanılır. Açılan kanalcıklardan deri altına verilmek istenen etken maddelerin daha iyi ve kolay ulaşması sağlanır.

Devamı..!

Dermalpen Nedir ?

Dermalpen Nedir ?

Yazar: Moderatör Okunma Sayısı: 1039 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Derma Stamp Pen cihazı nedir, nasıl çalışır, hangi fonksiyonları vardır? Özel ayar sistemi ile 0,25 mm ile 2 mm derinliğe ulaşabilen ve 5 farklı devirde çalışabilen dermalpen cihazları, profesyonel cilt bakımı yapan klinik, güzellik merkezleri ve güzellik salonlarına tavsiye edilmektedir. Bir çok çeşidi olan bu cihazlar, son dönemlerin vaz geçilmez cilt bakım cihazları arasında sayılmaktadır. Kablolu olarak çalışanları, şarj edilebilir ve kablosuz olarak çalışabilenleri, hem şarjlı ve hem de yedek bataryalı olanları vardır.

Devamı..!

Microblading 3D Kıl Tekniği Nedir?

Microblading 3D Kıl Tekniği Nedir?

Yazar: Moderatör Okunma Sayısı: 1270 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Kişisel bakımına önem veren insanların kullandığı ürün ve yöntemlere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Özellikle saç ve kaşlarımız, yüzümüzü tamamlayan öğeleri olmaları sebebiyle yeniden yapılandırılma ihtiyacına gerek duyuyorlar. Bu noktada saçlarımız için saç ekimi, kaşlarımız için ise kalıcı makyaj devreye giriyor. Doğal kaşlara sahip olmak, seyrekleşen ve saç ekimine uygun olmayan saçlarımızın yerini doldurmak için yeni yöntemler kullanılmaya başlandı. Bu yöntemlerden biri de Microblading 3D yöntemidir.

Devamı..!

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nedir?

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nedir?

Yazar: Moderatör Okunma Sayısı: 988 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

‘Soğuk Lipoliz’ uygulaması, ağrısız ve acısız olarak uygulanan bir bölgesel incelme yöntemidir. Hem erkek ve hem de kadınlarda istenmeyen bölgelerde oluşan yağlardan ‘soğuk lipoliz’ yöntemi ile kurtulmak mümkündür.

Devamı..!

Kalıcı makyaj püf noktaları

Kalıcı makyaj püf noktaları

Yazar: Moderatör Okunma Sayısı: 670 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

İnsan vücudu pek çok organ ve uzuvlardan oluşmuştur. Sahip olunan bütün uzuvlar kendisiyle ilgilenmenizi ve bakım yapmanızı ister. Elleriniz, tırnaklarınız, saçlarınız, yüzünüz, ayaklarınız her biri ayrı ayrı bakım yapılmasını ister. Bu uzuvlarımız dışında insanlarda en çok dikkat ettiğimiz yüzde dikkat çeken bir kısım daha vardır ve onun bakımı çok daha önemlidir. Bunlar, kaş, göz ve dudaklardır ve elbette onların da bakımları yapılmalıdır.

Devamı..!

1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor